Enerjinin
başladığı nokta

Norkven, 2008 yılında endüstriyel enerji çözümleri sektöründe satış sonrası servis hizmetleri alanında kurulmuştur. Kaliteli hizmeti ve yenilikçi arz talep ilişkisini göz önünde bulunduran bakış açısıyla sektörde hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Endüstriyel proseslerde baştan sona hizmet vermeye devam ederken diğer yandan ulusal markaları ile sektördeki lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Norkven

0

YILLIK TECRÜBE

0

+
M2 ÇALIŞMA ALANI

0

+
ÜRÜN ÇEŞİDİ

0

+
YILLIK ÜRÜN SATIŞI

Kesintisiz Enerjimizle
yanınızdayız

Norkven, kesintisiz güç kaynağı, akü çözümleri, voltaj regülatörleri, redresörler, enerji kalitesi, enerji verimliliği, şarj istasyonları, jenaratörler, endüstriyel güç trafoları, yenilenebilir enerji sistemleri ve endüstriyel teknik servis hizmetleri gibi ana operasyonel birimlerini kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Ürün ve hizmetlerinin uluslararası yeterlilik, kalite ve standartta karşılayacak düzeyde olmasına önem verir. Norkven, organizasyonel yapısında köklü değişikliklere giderek, şirketi gelecek hedeflerine taşıyacak olan dönüşüm adımlarını atmıştır. Mevcut ithalat ve iharacat faaliyetlerine ek olarak üretim prosesini kurarak katma değer yaratmaya yönelik çalışmalarını başlatmıştır.

Norkven Enerji

Üretiminizi
Norkven ile güçlendirin

Norkven, yatırımlarını ve yaptığı uygulamalarını müşteri memnuniyeti odaklı yapmakla beraber kalite önceliği ve yenilikçi bakış açısıyla sürdürmektedir. Norkven, uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere adaptasyon sağlayan, bulunduğu sektörde ilk akla gelen firma olmayı hedeflemekle beraber firmayı her zaman yurtiçi değil uluslararası alanda da başarılı olma amacıyla bugünlere getirmiştir.