Norkven Üretim

Enerjimizle ilerliyoruz

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 3500 m2 kapalı alanda üretimini gerçekleştiren Norkven A.Ş, 2008 yılında endüstriyel enerji çözümleri sektöründe hizmet vermek amacıyla Bursa’da kurulmuş ve alanında uzman ekibiyle son teknoloji ürün ve programları kullanarak ürettiğimiz kaliteli ürünlerin ve hizmetlerin neticesinde oluşan güven ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Sürdürülebilir enerji, temiz gelecek

AR-GE bünyesinde kesintisiz güç kaynağı üretiminin dışında servo ve statik voltaj regülatörleri, Statik transfer switchleri, redresörler, kuru tip aküler, akü kabinleri, invertörler, transformatörler ve solar enerji kabinleri gibi bir çok ürünün üretimini ve çözümlerini sunmaktadır.

Gelişen teknolojiyi takip ederek AR-GE ve inovasyon ile ürünlerini sürekli geliştirmekte, hem yurtiçi hem yurtdışı yatırımlarına devam etmektedir.

Enerjinin geleceği için çalışıyoruz

Norkven ürünlerinin tüm sektörlerde kullanım alanları mevcuttur. Üretimin her anında, kalite yönetimi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız, sektör liderliği yolculuğumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

Norkven A.Ş, sektörüyle ilgili ileri teknolojiye ve yenilenebilir enerji yatırımlarını tüm hızıyla sürdürerek; sürekli öğrenen ve gelişen bir iş kültürüne sahip, alanında uzman, deneyimli mühendis ve teknik kadrolarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

Norkven Güç Kaynağı Üretimi